OI Ljubljana
Eng

Urnik ambulantnih pregledov

Prostor Dan
Oseba

Ambulanta 01 - (01 5879-151 )

Ponedeljek
8:30 - 12:30Azarija Jelena
13:00 - 15:30Unk Mojca
15:30 - 17:30Grašič Kuhar Cvetka
Torek
8:30 - 12:30Jezeršek Barbara
13:00 - 15:30Jezeršek Barbara
15:30 - 17:30Jezeršek Barbara
Sreda
8:30 - 12:30Jana Pahole Goličnik
13:00 - 15:30Jana Pahole Goličnik
15:30 - 17:30Jana Pahole Goličnik
Četrtek
8:30 - 12:30Škof Erik
13:00 - 15:30Ovčariček Tanja
15:30 - 17:30Ovčariček Tanja
Petek
8:30 - 12:30Hribernik Nežka
13:00 - 15:30Hribernik Nežka

Ambulanta 02 - (01 5879-152 )

Ponedeljek
8:30 - 12:30Ocvirk Janja
13:00 - 15:30Ocvirk Janja
15:30 - 17:30Ocvirk Janja
Torek
8:30 - 12:30Volk Neva
13:00 - 15:30Škof Erik
15:30 - 17:30Škof Erik
Sreda
8:30 - 12:30Škrbinc Breda
13:00 - 15:30Škrbinc Breda
15:30 - 17:30Škrbinc Breda
Četrtek
8:30 - 12:30Perić Barbara
13:00 - 15:30Mesti Tanja
15:30 - 17:30Mesti Tanja
Petek
8:30 - 12:30Mesti Tanja
13:00 - 15:30Mesti Tanja

Ambulanta 03 - (01 5879-153 )

Ponedeljek
8:30 - 12:30Mencinger Marina
13:00 - 15:30Milanez Tomaž
15:30 - 17:30Milanez Tomaž
Torek
8:30 - 12:30Romi Cencelj-Arnež
13:00 - 15:30Hunt Yasmin Marianna
Sreda
8:30 - 12:30Bešič Nikola
13:00 - 15:30Bešič Nikola
15:30 - 17:30Bešič Nikola
Četrtek
8:30 - 12:30Ignjatovič Marija
13:00 - 15:30Ignjatovič Marija
15:30 - 17:30Ignjatovič Marija
Petek
8:30 - 12:30Smrdel Uroš
13:00 - 15:30Smrdel Uroš

Ambulanta 04 - (01 5879-154 )

Ponedeljek
8:30 - 12:30GIT RT-4 09121
15:30 - 17:30Kovač Vili
13:00 - 15:30GIT RT-4 09121
Torek
8:30 - 12:30Staša Jelerčič
13:00 - 15:30Jasna But Hadžič
15:30 - 17:30Jasna But Hadžič
Sreda
8:30 - 12:30Skoblar Vidmar Marija
13:00 - 15:30Skoblar Vidmar Marija
15:30 - 17:30Gregor Kos
Četrtek
8:30 - 11:30Stanič Karmen
11:30 - 15:30Vrankar Martina
15:30 - 17:30Vrankar Martina
Petek
8:30 - 12:30Snoj Marko
13:00 - 15:30Snoj Marko

Ambulanta 05 - (01 5879-155)

Ponedeljek
8:30 - 12:30Brecelj Erik
13:00 - 15:30Brecelj Erik
Torek
8:30 - 12:30Novak Marko
13:00 - 15:30Novak Marko
15:30 - 17:30Novak Marko
Sreda
8:30 - 11:45Barbara Žumer
11:45 - 15:30Katarina Karner
15:30 - 17:30Brecelj Erik
Četrtek
8:30 - 12:30Perić Barbara
13:00 - 15:30Perić Barbara
15:30 - 17:30Perić Barbara
Petek
8:30 - 11:45Čarman Janka
11:45 - 15:30Kragelj Borut

Ambulanta 06 - (01 5879-156)

Ponedeljek
7:30 - 9:00citološke punkcije
9:00 - 11:30Snoj Nataša
12:00 - 15:00citološke punkcije
Torek
7:30 - 9:00citološke punkcije
9:00 - 11:30Azarija Jelena
9:00 - 11:30Bokal Urška
12:00 - 15:00citološke punkcije
Sreda
7:30 - 9:00citološke punkcije
9:00 - 11:30Ovčariček Tanja
12:00 - 15:00citološke punkcije
Četrtek
7:30 - 9:00citološke punkcije
9:00 - 11:30Mencinger Marina
12:00 - 15:00citološke punkcije
Petek
7:30 - 9:00citološke punkcije
9:00 - 11:30Dushan Mangaroski
9:00 - 11:30Škrbinc Breda
12:00 - 15:00citološke punkcije

Ambulanta 07 - (01 5879-157 )

Ponedeljek
8:30 - 12:00Anderluh Frane
12:00 - 15:30Šečerov Ermenc Ajra
15:30 - 17:30Kovač Vili
Torek
8:30 - 11:45Golo Danijela
11:45 - 15:30Paulin Košir Marija Snežna
15:30 - 17:30Paulin Košir Marija Snežna
Sreda
8:30 - 11:45Dremelj Marta
11:45 - 15:30Marko Kokalj
15:30 - 17:30ORL - prvi pregledi
Četrtek
8:30 - 10:15Marinko Tanja
10:15 - 11:45Ivanetič Pantar Maja
11:45 - 15:30Gugić Jasenka
15:30 - 17:30Sled RT dojka
Petek
8:30 - 12:30Jančar Boris
13:00 - 15:30GUT TIM

Ambulanta 08 - (01 5879-158)

Ponedeljek
8:30 - 12:30GIT RT-8 09098
13:00 - 15:30GIT RT-8 09098
15:30 - 17:30Vivod Gregor
Torek
8:30 - 11:45Ratoša Ivica
11:45 - 15:30Gojkovič Horvat Andreja
15:30 - 17:30CBR GEN 9142 / Kovačević Nina
Sreda
8:30 - 12:30Šeruga Boštjan
13:00 - 15:30Ginekol. *
15:30 - 17:30Ginekol. *
Četrtek
8:30 - 12:30Vodušek Ana Lina
13:00 - 15:30Merlo Sebastjan
15:30 - 17:30Merlo Sebastjan
Petek
8:30 - 12:30GUT TIM
13:00 - 15:30GIN UZ 9143

Ambulanta 09 - (01 5879-159)

Ponedeljek
8:30 - 11:45Šegedin Barbara
11:45 - 15:30Kobav Manja
Torek
8:30 - 12:30Zobec Helena
13:00 - 15:30Grošelj Blaž
Sreda
8:30 - 12:30LPS TIM
13:00 - 15:30Nevroonkološka ambulanta
15:30 - 17:30Nevroonkološka ambulanta
Četrtek
8:30 - 12:30GUT 1P
13:00 - 15:30Kramer
15:30 - 17:30Kramer
Petek
8:30 - 12:30Ginekol. *
13:00 - 15:30Ginekol. *

Ambulanta 10 - (01 5879-160)

Ponedeljek
8:30 - 12:30Edhemovič Ibrahim
13:00 - 15:30Pilko Gašper
Torek
8:30 - 12:30Andraž Perhavec
13:00 - 15:30Andraž Perhavec
15:30 - 17:30KRG DOJKA SLEDENJE
Sreda
8:30 - 12:30Žgajnar Janez
13:00 - 15:30Žgajnar Janez
15:30 - 17:30KRG DOJKA SLEDENJE
Četrtek
8:30 - 12:30Hočevar Marko
13:00 - 15:30Hočevar Marko
15:30 - 17:30KRG ŠČITNICA SLEDENJE
Petek
8:30 - 12:30Petrič Rok
13:00 - 15:30Petrič Rok

Ambulanta 11 - (01 5879-161)

Ponedeljek
8:30 - 12:30Reberšek Martina
13:00 - 15:30Reberšek Martina
15:30 - 17:30Reberšek Martina
Torek
8:30 - 12:30Matos Erika
13:00 - 15:30Matos Erika
15:30 - 17:30Matos Erika
Sreda
8:30 - 12:30Jagodic Monika
13:00 - 15:30Jagodic Monika
15:30 - 17:30Jagodic Monika
Četrtek
8:30 - 12:30Matos Erika
13:00 - 15:30Volk Neva
15:30 - 17:30Volk Neva
Petek
8:30 - 12:30Miljković Milica
13:00 - 15:30Miljković Milica

Ambulanta 12 - (01 5879-162)

Ponedeljek
8:30 - 12:30Hlebanja Zvezdana
13:00 - 15:30Boc Marko
15:30 - 17:30Boc Marko
Torek
8:30 - 12:30Snoj Nataša
13:00 - 15:30Ribnikar Domen
15:30 - 17:30Ribnikar Domen
Sreda
8:30 - 12:30Borštnar Simona
13:00 - 15:30Borštnar Simona
15:30 - 17:30Borštnar Simona
Četrtek
8:30 - 12:30Južnič Tanja
13:00 - 15:30Južnič Tanja
15:30 - 17:30Južnič Tanja
Petek
8:30 - 12:30Glumac Nebojša
13:00 - 15:30Glumac Nebojša

Ambulanta 13 - (01 5879-150)

Ponedeljek
8:30 - 12:30Unk Mojca
13:00 - 15:30Unk Mojca
15:30 - 17:30Unk Mojca
Torek
8:30 - 12:30Grašič Kuhar Cvetka
13:00 - 15:30Azarija Jelena
15:30 - 17:30Azarija Jelena
Sreda
8:30 - 12:30Milanez Tomaž
13:00 - 15:30Milanez Tomaž
15:30 - 17:30Milanez Tomaž
Četrtek
8:30 - 12:30Boc Marko
15:30 - 17:30Hlebanja Zvezdana
13:00 - 15:30Hlebanja Zvezdana
Petek
8:30 - 12:30Turnšek Nina
13:00 - 15:30Turnšek Nina

Ambulanta 15 - (01 587-9084)

Ponedeljek
8:30 - 12:00Velenik Vaneja
12:00 - 15:30Korošec
Torek
8:30 - 9:30Stanič Karmen
9:30 - 10:00Vodušek Ana Lina
10:00 - 15:00Ćirić Eva
15:00 - 15:30PLJUČNI PRVI
15:30 - 17:30Marta Globočnik Kukovica
Sreda
8:30 - 12:30Bokal Urška
13:00 - 15:30Dushan Mangaroski
15:30 - 17:30Dushan Mangaroski
Četrtek
8:30 - 12:30Ribnikar Domen
13:00 - 15:30Snoj Nataša
15:30 - 17:30Snoj Nataša
Petek
8:30 - 12:30Gregorič Brigita
13:00 - 15:30Gregorič Brigita

Ambulanta 16 – INTERNIST. PRVI PREGLEDI - (01 587-9067)

Ponedeljek
8:30 - 13:00DOJKA TIM - PRVI PREGLEDI
Torek
8:30 - 10:45DOJKA TIM - PRVI PREGLEDI
10:45 - 13:45UROLOŠKI TIM - PRVI PREGLEDI
Sreda
8:30 - 13:00IGNJATOVIČ MARIJA - 1.,3. in 5. teden
8:30 - 13:00HRIBERNIK NEŽKA- 2. in 4. teden
Četrtek
8:30 - 10:30DOJKA TIM - PRVI PREGLEDI - 1. in 3. t.
10:30 - 15:30DEVJAK ROK- 1. in 3. teden
8:30 - 15:30DEVJAK ROK- 2. in 4. teden
Petek
8:30 - 11:30UROLOŠKI TIM - PRVI PREGLEDI
11:30 - 13:30DOJKA TIM - PRVI PREGLEDI - 2. in 4. teden

E1-AMB1 - (01 587-9256)

Ponedeljek
8:30 - 12:30Devjak Rok
13:00 - 15:30Borštnar Simona
15:30 - 17:30Borštnar Simona
Torek
8:30 - 12:30Rugelj Urška
13:00 - 15:30GERMINALNI RAKI
15:30 - 17:30GERMINALNI RAKI
Sreda
8:30 - 12:30Grašič Kuhar Cvetka
13:00 - 15:30Mencinger Marina
15:30 - 17:30Mencinger Marina
Četrtek
8:30 - 12:30Dushan Mangaroski
13:00 - 15:30Bokal Urška
15:30 - 17:30Bokal Urška
Petek
8:30 - 12:30ŠERUGA BOŠTJAN /RIBNIKAR DOMEN - IZMENIČNO
13:00 - 15:30Toplak Miha

Konziliji - (01 5879-193)

Ponedeljek
12:30urološki testisi konzilij
10:30ginekološki konzilij (UKC Ljubljana)
13:00Limfomski konzilij (oddelek H1)
8:30 - 12:30Pilko Gašper
8:30 - 10:00ŠČITNI KONZ E4
Torek
10:30 - 11:30KONZ za MOŽG TU
9:00melanomski konzilij
12:00urološki, mehur konzilij
12:30Konzilij KRPAN (oddelek RTG)
9:00plastični konzilij (UKC Ljubljana)
Sreda
8:30pulmološki konzilij
12:00gastro konzilij
14:00 - 15:00KRG - radiološki
14:30 - 15:30VAP - amb
Četrtek
8:30konzilij za netipljive lezije
10:30mezenhimski konzilij
13:30 - 14:30TRAV-ONK-RAD (1. in 3. T)
13:30 - 14:30KARC NEZ IZVORA (2. in 4. T)
Petek
9:00mamarni konzilij
14:00 - 15:00Tip. lezije
13:30 - 14:00ONKO NEFRO (1x mesečno)

TRT-AMB1 13 9001 - (01 587-9267)

Ponedeljek
8:30 - 19:00DOJKA TIM
Torek
8:30 - 19:00ORL TIM
Sreda
8:30 - 19:00GUT TIM
Četrtek
8:30 - 19:00GIT TIM
Petek
8:30 - 15:30PULMO TIM

TRT-AMB2 49 9071 - (01 587-9260)

Ponedeljek
8:30 - 17:30DOJKA TIM
17:30 - 19:00PLJUČNI TIM
Torek
8:30 - 19:00LPS TIM
Sreda
8:30 - 15:30GUT TIM
Četrtek
8:30 - 15:30GIT TIM
Petek
8:30 - 15:30PULMO TIM

TRT-AMB3 83 9123 - (01 587-9261)

Ponedeljek
8:30 - 15:30SIMULATOR PRVIČ
Torek
8:30 - 15:30ORL TIM
Sreda
8:30 - 15:30SIMULATOR PRVIČ
Četrtek
8:30 - 15:30SIMULATOR PRVIČ
Petek
8:30 - 15:30SIMULATOR PRVIČ

TRT-AMB4  

Ponedeljek
8:30 - 15:30DOJKA TIM
Torek
8:30 - 15:30GIT TIM / LPS TIM
Sreda
8:30 - 15:30GUT TIM
Četrtek
8:30 - 15:30GIT TIM
Petek
8:30 - 15:30PULMO TIM


Anestezist amb na E1 (pon, tor, čet, pet 8.30-15.30, sre 8.30-12.00)


Torek


AMB 9: ZOBEC GINEK 9038 - 1.,3.,5.TED. , ZOBEC UROLO 9039 - 2.,4.TED


Sreda


AMB 8: DJURIŠIČ - 1. IN 3. TED, GORNJEC ANDREJA - 2. IN 4. TED, 5. TEDEN DELJENO


Petek


AMB 9: BEBAR - 1., 3., 4., 5. TED., DJURIŠIČ - 2. TED.

Ostale ambulante

KRG amb E1: 8:30 - 15:30

TRT amb: 8:30 - 15:30 in od ponedeljka do četrtka: 16:00 - 19:00

Triažna amb: 8:30 - 15:00

 

 

© 2019 - Onkološki inštitut Ljubljana
Za slepe in slabovidne(CTRL+F2)
barva kontrasta
velikost besedila
označitev vsebine
povečava